מכינה לאדריכלות

מסלול מכינה לאדריכלות מתמקד באדריכלות, רישום, חשיבה יצירתית ויסודות העיצוב. זאת במטרה להכין סטודנטים לבחינות הכניסה למוסדות הגבוהים לעיצוב והעשרה מקצועית.

57 סטודנטים
רשומים

גישה למשך 4 חודשים ללא הגבלה

אודות המסלול
המסלול מתאים לאלו הרואים עצמם משפיעים על מראה הרחוב והבית בעתיד בתחום התכנון והעיצוב של הבניין. גם ללא ניסיון קודם אבל עם רצון עז ללמוד להתנסות ולהכיר את התחום.
מסלול מכינה לאדריכלות יעניק לך כלי יסוד חשובים (שרטוט אדריכלי, קומפוזיציה אדריכלית, מושגי יסוד בארכיטקטורה ועוד); לימוד חשיבה יצירתית ויסודיות העיצוב (קומפוזיציה, תיאוריות של צבע, פיתוח חשיבה ותפיסה רעיונית ועוד); רישום והבעות גרפיות (פרופורציות, פרספקטיבה, נפח אור וצל, טכניקות נוספות ועוד). 
* להרחבה על מפרט השיעורים, ראו סילבוס למטה.

קורסים הכלולים במסלול זה
- קורס אדריכלות
- קורס חשיבה יצירתית
- קורס רישום

למי מתאים המסלול?
המסלול מתאים לאלו הרואים עצמם משפיעים על מראה הרחוב והבית בעתיד בתחום התכנון והעיצוב של הבניין. גם ללא ניסיון קודם אבל עם רצון עז ללמוד להתנסות ולהכיר את התחום. נמצא כיצד בהדרגה ניתן ליצוק בסיס טוב וחזק לקראת הלימודים בבית הספר הגבוהים לאדריכלות ועיצוב פנים, והכנה לקראת הבחינות והראיונות, כל זאת מתוך יצירה עצמאית ואישית בליווי אנשי מקצוע מהתחום.
המסלול מתאים למעוניינים לגשת למבחני הכניסה למוסדות הגבוהים לעיצוב ואדריכלות (כגון: שנקר, בצלאל, הטכניון וכד׳), בניית תיק עבודות באדריכלות והעשרה מקצועית בתחום.

איזה ציוד דרוש למכינה?
במהלך הלימודים תתנסו בשיעורים ותרגילים מעשיים לצד השיעורים התיאורטיים. לתרגילי הקורס נדרש לרכוש ניירות מסוגים שונים, עפרונות רישום, עטים שונים ועוד. על פירוט הכלים, איכויות החומרים והסוגים השונים בהם נשתמש יוסבר בתחילת הקורס ובמהלך השיעורים.

על ארט קמפוס
הקורסים מועברים בצורה מקוונת ואינטראקטיבית המאפשרת לימודים דרך האינטרנט בכל מקום ובכל עת, בתקשורת ישירה עם מנחי הקורס. אין צורך בידע מוקדם או הכנה למעוניינים בקורס. המנחים בעל ניסיון רב בהוראה בתחום האדריכלות, חשיבה יצירתית, עיצוב ורישום.
מחיר עבור המסלול:3,480
חסכת 490 ₪ ( במקום 3,970 ₪ )

הצטרפו לקורס זה


מבנה המסלול

מזער הכל
פתח הכל

 • קורס רישום
 • קורס חשיבה יצירתית
 • קורס אדריכלות
מחיר:

3,480 ₪


הנחה כללית: 490 ₪

הצטרפו לקורס זה

הזנ/י קוד קופון:

+גישה לספרית החומרים
+שימוש פעיל בפורום הקורס
+יצירת תיק עבודות
קורסים במסלול זה • קורס רישום

  ניתן לרכוש במסגרת מסלול

  1,290 ש"ח | למידע נוסף

 • קורס חשיבה יצירתית

  ניתן לרכוש במסגרת מסלול

  <div>קורס חשיבה יצירתית יעניק לעוסקים בו כלים להעצמת היצירתיות ופיתוח קונספט אישי. נגלה דרכים וטכניקות לחשוב מחוץ לקופסא, פיתוח ש...


  1,490 ש"ח

  1,290 ש"ח | למידע נוסף

 • קורס אדריכלות

  ניתן לרכוש במסגרת מסלול

  בוא ללמוד אדריכלות בשפה פשוטה, כל הטיפים, הטכניקות והרעיונות סביב הרעיון והמחשבה האדריכלית. כאן נבנה לך כלים לקראת בחינות הכניסה ללימוד...


  1,590 ש"ח

  1,390 ש"ח | למידע נוסף